The Boys Oglądaj Online na Ekino

The Boys online

Produkcja jest oparta na popularnej serii komiksów autorstwa Gartha Ennisa oraz Daricka Robertsona. Serial opowiada historię tytułowej, tajnej grupy agentów, która została powołana, aby kontrolować zachowania superbohaterów The Boys online, które stają się coraz bardziej lekkomyślne. W swojej pracy członkowie The Boys muszą czasami posunąć się nawet do likwidacji niesfornych herosów.

Kiedy aktorzy z innych serii o superbohaterach pojawiają się w epizodach, by naśmiewać się z siebie, to właśnie The Boys mrugają do publiczności. A kiedy jedyny wgląd w serial jest taki sam „Wow, superbohaterowie z pewnością są złymi, co?” wiadomości, o których już opowiadano w kółko, to The Boys online przytępiające swoją przewagę. Jaki jest żart w tym momencie? Że to głupie ubierać się w kostiumy, a fandom jest toksyczny ?

Że amerykańska wolność to mit, a ideologia gung ho tego kraju jest zbudowana na propagandzie i kłamstwach? Pójdę dalej i podpiszę to wszystko, ale The Boyszdobywał te punkty wcześniej przez Homelander i robi je ponownie w tym sezonie za pośrednictwem Homelander, i to tylko dlatego, że dostawy liniowe Starr są tak precyzyjne i tak jadowite, że wszystko to wydaje się choć trochę świeże.

60m 2019

Tylko zalogowani użytkownicy mają dostęp do odcinków.

Dołącz teraz
Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: The Boys
  • Data pierwszej emisji: 25-07-2019
  • Data końcowej emisji: 07-07-2022
  • Gatunek: Akcja i Przygoda, Sci-Fi & Fantasy

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
The Boys ekino

Życzymy miłego seansu!