Pies Oglądaj Online Cały film

Pies online

Jeśli jesteś podobny do mnie i uważasz, że psom nie można się oprzeć, to „Pies”, nowy film Channinga Tatuma, który jest teraz odtwarzany tylko w kinach, uderzy cię jak strzał w serce. Nawet jeśli cierpisz na psią obojętność – powiedz, że tak nie jest – „Pies” ma moc uczynienia cię nawróconym.

W swojej pierwszej roli na ekranie od pięciu lat, gwiazda „Magicznego Mike’a”, „21 Jump Street” i „Dear John” znajduje kobietę, która będzie do niego pasować krok po kroku. Jest belgijskim malinois i kradnie każdą scenę, w której występuje jako Lulu, pies wojskowy z bliznami po PTSD, który służył w Iraku i Afganistanie.

Zadanie, które przypada rannemu komandosowi Tatum, Jacksonowi Briggsowi, polega na eskortowaniu Lulu na pogrzeb jej opiekuna, który był również najlepszym przyjacielem Briggsa. Nienawidzący psów Briggs nie lubi niańczyć Lulu przez 1500 mil od Fort Lewis w stanie Waszyngton do Nogales w Arizonie w swoim poobijanym fordzie Bronco z 1984 roku, ale ma powody, by podjąć tę pracę.

Przede wszystkim Briggs musi przekonać swojego dowódcę, że jest przygotowany do przemieszczenia się po tym, jak doznał urazu mózgu w walce, który wywołuje drgawki. Briggs i Lulu są dosłownie chodzącymi rannymi, aby udowodnić, że wciąż mają to, czego potrzeba. I nagle komedia podobna do „Turnera i Hoocha” rodzi świadomość tego, kogo posyłamy do bitwy.

1h 41m 2022

Życzymy miłego seansu!