Panama Oglądaj Online Cały film

Panama online

„Pozwól, że ci powiem, nie ma nic bardziej rock’n’rollowego niż eliminowanie złych facetów na czerwono, biało i niebiesko” to początek narracji Panamy, po którym następuje spojrzenie byłego marynarza Cole’a Hausera, Jamesa Beckera, który wysyła intruz. Wszystko to sugeruje, że pozostałe 90 minut będzie równie samoświadome i absurdalne, zwłaszcza że film został wydany dzięki uprzejmości Marka Neveldine’a (najbardziej znanego z szalenie zabawnych i oburzających filmów Crank ).

Jest nawet tragiczna historia dla Beckera, który jest przygnębiony i nie może wrócić do gry z powodu poczucia winy ocalałego z powodu utraty żony. Codziennie odwiedza grób w pijackim odrętwieniu, od czasu do czasu ze swoją szwagierką Tatianą (Kate Katzman) dla towarzystwa (jest również poza ekranem przez resztę filmu, dopóki nie zostanie sprowadzona z powrotem w najbardziej leniwy sposób, jaki można sobie wyobrazić). . Niemniej jednak, wykonawca obrony Stark (znudzony Mel Gibson, który nie ma nic do roboty, dopóki nie dostanie współczesnego punktu kulminacyjnego Bruce’a Willisa, który pojawia się, aby uratować sytuację) uważa, że ​​nadszedł czas, aby Becker przestał rozpaczać, umieszczając go na misji w Panamie, aby się połączyć. de facto przywódca Panamy Manuel Noriega do narkotyków i innych przestępstw.

1h 40m 2022

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: Panama
  • Data wydania: 17-03-2022
  • Rodzaj: Akcja, Thriller

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Panama ekino
Życzymy miłego seansu!