Ip Man The Awakening Oglądaj Online Cały film

Ip Man The Awakening online

Saga Ip Mana okazała się niekończącą się historią, a przygody sifu Bruce’a Lee doszły do ​​dziesiątego wpisu, nie mówiąc już o tym, że tendencja ta zaczęła już być nazywana Ipsploitation. Tym razem rolę kultowego mistrza Wing Chun przejmuje Miu Tse , sam wschodzący specjalista wing chun. Zobaczmy, jak sobie radzi.

Młody mistrz Ip odwiedza Hongkong z Fosshan w latach 30., będąc wtedy dość zarozumiały i pewny siebie, w przeciwieństwie do szlachetnego i całkowicie cnotliwego człowieka, którym stał się później. Po przybyciu natyka się na próbę porwania kobiety przez grupę Chińczyków w autobusie.

Ip Man im zapobiega i bije, w wyniku czego spotyka brata dziewczyny, Hu Bufenga, mężczyznę, który pracuje jako kulis, ale wydaje się też mieć powiązania z lokalną brytyjską policją, w pierwszych oznakach korupcji w mieście .

W miarę upływu czasu i Ip Man zaprzyjaźnia się z Hu Bufengiem i jego siostrą, natrafia także na siatkę handlu ludźmi prowadzoną przez mieszkańców Zachodu w okolicy, której celem są młode kobiety, wspierane przez gliniarzy na łapówkach, a nawet tubylcy, którzy wybrali to nikczemne „zadanie” do zdobądź więcej pieniędzy. Nieuchronnie musi pokonać ich wszystkich, zanim ponownie stanie się bohaterem swojego ludu.

1h 20m 2022

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: 叶问宗师觉醒
  • Data wydania: 21-06-2022
  • Rodzaj: Akcja

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Ip Man The Awakening ekino
Życzymy miłego seansu!