Father Stu Oglądaj Online Cały film

Father Stu online

Marky Mark ma wyrazisty styl aktorski. Ostatnio pojawił się w filmach, w których portretuje swoją rozpoznawalną osobowość, takich jak Spenser Confidential , Infinite czy tegoroczny Uncharted . Jednak zawsze można powiedzieć, kiedy Wahlberg wkłada wysiłek w swój występ, na przykład w Boogie Nights i The Departed . Swoim portretem Stu Wahlberg może z całych sił starać się o Oscara za film, który zostanie wydany na wiele miesięcy przed rozdaniem nagród. To historia, w której możesz poczuć, jak autentycznie zainwestowany jest Wahlberg i jak bardzo chce przybliżyć prawdziwą historię oczom większej liczby osób.

Wahlberg gra swoją najlepszą rolę od dekady jako Stu, roli, której w pełni się poświęca. W pierwszej połowie świetnie radzi sobie z okazywaniem zarówno uroku, jak i zamieszania. To nieoczekiwanie humorystyczny film, ponieważ postawa Stu prowadzi do dobrze napisanych komediowych wymian. Ale jako film opowiadający o człowieku, który znalazł swoją drugą szansę poprzez religijny ujście, jest wiele tragicznych scen, w których widzimy ból Stu. W połączeniu z wagą, jaką Wahlberg zyskał za tę rolę, jest to typ postaci, która ma wszystko, o czym marzyłby aktor.

Gibson daje znakomitą rolę drugoplanową jako ojciec Stu, wcielając się w niesamowitą postać, która zaczyna się odkupywać w miarę rozwoju filmu. Jacki Weaver świetnie sprawdza się również jako matka Stu, a akcja filmu toczy się w dobrym tempie. Jednak problemy filmu tkwią w opowiadaniu historii, które może wydawać się nijakie i jednoznaczne. Reżyserski debiut fabularny Rossa ma momenty urody, ale jego styl wizualny i opanowanie dialogów nie są na tyle silne, aby film osiągnął pełnię możliwości.

2h 4m 2022

Życzymy miłego seansu!