Downtown Abbbey Nowa Epoka Oglądaj Online Cały film

Downtown Abbbey Nowa Epoka online

Tytuł drugiego filmu Downton Abbey zapowiada nową erę, ale w rzeczywistości jest to odgrzana porcja uspokajająco znanego wygodnego jedzenia dla fanów serialu. Te same szorstkie pewniki klasowe pod tym samym zimnym, błękitnym niebem Wedgwooda; ta sama lekka ksenofobia i ta sama gorliwa partytura, która krząta się między liniami dialogu jak nadmiernie troskliwy kelner.

Historia zaczyna się tam, gdzie skończyło się ostatnie zdjęcie, już jakby zbędny postscriptum do serialu telewizyjnego: wdowiec Tom Branson (Allen Leech) poślubia Lucy Smith (Tuppence Middleton). Ale rodzina Crawleyów jest wkrótce wstrząśnięta dwoma wydarzeniami. Po pierwsze, przerażająca matriarcha Violet Crawley (Maggie Smith), której bon moty są teraz trochę zjedzone przez bon moty, ale która pozostaje jedną z bardziej zabawnych postaci, ujawnia, że ​​nabyła francuską willę. Po drugie, ekipa filmowa najeżdża Downton, powodując wiele zamieszania, ale sowicie płaci.

W zderzeniu arystokracji ze światem rozrywki pisarz Julian Fellowes oddaje hołd sobie i swojemu przełomowemu filmowi Gosford Park . Ale chwyt fabularny, który opiera się na przejściu między erą kina niemego a talkie, jest raczej wyraźnie zaczerpnięty z Singin’ in the Rain . To porównanie, które nie przynosi żadnych korzyści tej beztroskiej kasie.

2h 5m 2022

Życzymy miłego seansu!