Blacklight Oglądaj Online Cały film

Blacklight online

Gdy Robinson ignoruje prośbę Blocka o przejście na emeryturę i wysyła swojego naprawiacza po Crane’a, sprawy rodzinne muszą ustępować miejsca obowiązkom zawodowym. Jedna rzecz prowadzi do drugiej — w satysfakcjonująco szybkim tempie, należy zauważyć — i Block w końcu, z niewielką pomocą Jonesa, odkrywa mroczną prawdę o operacji Unity. Ale czekaj, jest coś więcej: robi to bez cierpienia tego samego losu, który często spotyka dociekliwych bohaterów we wspomnianych dramatach z lat 70-tych. To jest THRILLER LIAM NEESON, pamiętasz?

Pracując na podstawie scenariusza, który napisał wspólnie z Nickiem Mayem, Williams dodaje kilka idiosynkratycznych elementów do tego rozgrzanego gulaszu szybkich pościgów samochodowych i niebezpiecznych strzelanin. Block jest nie tylko paranoikiem, ale także obsesyjno-kompulsywnym faktem, który czasem odgrywany jest dla śmiechu – na przykład, gdy skrupulatnie sortuje buty w swojej szafie i porządkuje puszki po piwie w swojej lodówce – a innym razem nie. (Jego stan ewidentnie poprawił jego zdolność do wyrównywania szans, gdy został pokonany). Jones jest agresywnie oddany prawdzie, sprawiedliwości i American Way, ale nie jest ślepa na możliwości wzmocnienia kariery dzięki pisaniu „click-bait”.

1h 44m 2022

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: Blacklight
  • Data wydania: 10-02-2022
  • Rodzaj: Akcja, Thriller

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Blacklight ekino
Życzymy miłego seansu!